CATERING

Şans’ın kalitesini dışarıya taşımak üzere yeni ekibimizle nerede isterseniz oradayız !

Şans dışarıya yemek servisi ekibimiz, 10 kişiden 1000 kişiye kadar, en üst düzey iş ve diplomatik toplantılarınızdan, ev davetlerine kadar catering ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Neler Yapabiliriz?

İş Yemekleri
Diplomatik Yemekler
Açılış ve Galalar
Şirket Partileri ve Özel Partiler
Basın Etkinlikleri
Barbekü
Ev Davetleri
Nişan ve Temalı Düğünler
Kahve Molaları
Kahvaltı/Brunch
Yıldönümleri
Tekne Davetleri

Her etkinliği özel bir proje olarak ele alıyoruz. Şeflerimizin hazırladığı farklı mönüler deneyimli servis ekibimiz tarafından özenle ikram edilmektedir.

Mevsime uygun olarak hazırladığımız mönülerimiz, müşterilerimizin tüm davetlerindeki ihtiyaçları ön planda tutularak özenle hazırlanır.

Nasıl Hazırlanıyoruz?

Catering hizmetlerimiz, her aşamasının kalitesini belirleyen özel bir yaratıcılık sürecinden geçer. Bütün davetlere her müşterimiz için özel olarak, müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanırız.

Davetinizin için seçilen mekan, etkinlik öncesinde uzman ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar titizlikle değerlendirilir.

Etkinliğinize ait bütün ayrıntılar teknik hazırlık ve mekan tasarımı aşamasında belirlenir. Servis malzemelerinden sofra takımlarına, masalardan masa örtüleri ve garson kıyafetlerine kadar etkinliğinizle ilgili bütün ayrıntılar bu aşamada davetin sahibiyle birlikte kararlaştırılır.

Bu titiz çalışma sonucunda, şeflerimizi nefis lezzetleri harmanlayarak önerdiği mönülerle etkinliğiniz istediğiniz amaca ulaşacaktır.

Catering kapasitemiz

Kokteyl: azami 1.000 kişi
Kokteyl Prolonje: azami 600 kişi
Oturmalı yemek: azami 200 kişi